RSS

Kvalitní postel – základ dobrých vztahů

02 úno

Ať už renovujete, nebo si zařizujete úplně novou ložnici, bude pro vás nejdůležitější výběr postele. Právě postel je totiž základem všeho. Pokud si vyberete nekvalitní, nebo malou postel bude se vám špatně spát a ráno se probudíte celí dolámaní. Naopak v pohodlné posteli si vaše tělo maximálně odpočine a ráno budete připraveni vykročit do nového úspěšného dne.

postel

Stejně tak pro dobré partnerské vztahy je kvalitní postel velice důležitá. Nemluvě o tom, že nevyspaný partner bývá protivný a rozmrzelí. Je vědecky dokázáno, že když se partneři vzájemně budí, škodí to jejich vztahu. Už od rána jsou vůči sobě pak nepřátelsky naložení, aniž by si uvědomovali proč. Přitom má tento problém snadné řešení – oddělené matrace. Je to určitě lepší než oddělené postele. Stačí do vaší manželské postele dát dvě oddělené matrace – dle výběru každého partnera a je po problému.

Podle designu budete vybírat, zda upřednostníte dřevěné postele, nebo kovové. O této vaší volby se později bude odvíjet také výběr dalšího nábytku. V případě černého kovu, je samozřejmě možné kombinovat jej takto s černým dřevěným nábytkem, nebo kovovými držátky. Vždy ale musí být jeden druh dřeva, nebo kovu, který bude vévodit celé ložnici. Na skříně, komody a další dřevěný nábytek si často můžete vybrat kovová držadla v různých barvách od černých, přes šedé až po zlaté odstíny kovu.

 

 
1 komentář

Posted by on Únor 2, 2012 in Hlavní

 

Vlastnosti: ,

One response to “Kvalitní postel – základ dobrých vztahů

  1. Bytous

    Březen 20, 2012 at 8:57 pm

    Souhlasím. Podle mě záleží spíše na typu postele (letadlo vs. jednolůžák) a kvalitní matraci. Když spolu dva spí na letadlu, mají to k sobě jaksi „duševněô blíž, než když se rozhodnou pro dvě přiražené jednolůžáky. Ale bez dobré matrace se nevyspí ani tak…

     

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: